Apartment në shitje-Ali Dem

 • 88.000€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
shitje
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 88.000€

Details

 • Price: 88.000€
 • Size: 58 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0697529619

Description

Apartament në shitje-Ali Dem, Tiranë
Shitet apartament në nje ndër zonat më të qeta dhe të kerkuara për banim, tek Shkolla ”1 Maji”, Ali Dem. Apartamenti ka sipërfaqe të brendshme 58m2 dhe ka tipologji 1+1. Hapësira e brendshme e apartamentit është e organizuar në 1 dhomë gjumi, sallon-kuzhinë dhe tualet. Ndodhet në katin e katërt të një pallati ekzistues. Ka orientim Jug-Perëndim. Apartamenti është totalisht i restuaruar me punime tepër cilësore.
Cmimi i shitjes 88000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting