Shkoder

8 Properties
Sort by:
 • 250€

JEPET ME QIRA KATI I PARË I NJË VILE, SHKODËR

 • 250€
Shkodër County, Northern Albania, Albania
 • Beds: 3
 • 110
 • Kati: 1
 • Vile

 • +355 69 400 2428
  • 20.000€

  JEPET ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL,SHKODËR

  • 20.000€
  Xhabije, Bulevardi Zogu I, Luguçezme, Manush Alimani, Lagjja 1, Shkoder, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001-4007, Albania
  • 160
  • Kati: 0
  • ambjent biznesi, magazine

 • +355688396837
  • 40.000€

  JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI PRANË SPITALIT RAJONAL, SHKODËR

  • 40.000€
  Shkodër County, Northern Albania, Albania
  • Bed: 1
  • 44
  • Kati: 1
  • ambjent biznesi

 • +355 68 839 6837
  • 400€

  JEPET ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL PRANË PEDONALES, SHKODËR

  • 400€
  prane pedonales
  • Bed: 1
  • 81
  • Kati: 1
  • ambjent biznesi

 • +355 68 839 6837
  • 600€

  JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI, SHKODËR

  • 600€
  Shkodër County, Northern Albania, Albania
  • Beds: 7
  • 202
  • Kati: 2
  • ambjent biznesi

 • +355 68 839 6837
  • 135.000€

  Okazion! Shitet shtepi private me oborr te Kafja e Madhe

  • 135.000€
  Shkodër County, Northern Albania, Albania
  • Beds: 5
  • 234
  • Kati: 2
  • shtepi

 • 00355693354120
  • 498.000€

  Ambjent biznesi, Truall dhe Ndertese (Zona e Ish Artisikes)

  • 498.000€
  “3 Heronjte”, Shkoder
  • 1980
  • Kati: 0
  • ambjent biznesi

 • +355695229878
  • 350€

  Jepet me qira ambient biznesi tek Rr. Karl Gega

  • 350€
  Rruga Karl Gega, Skënderbeg, Lagjja 3, Shkoder, Shkodër Municipality, Shkodër County, Northern Albania, 4001-4007, Albania
  • 60
  • Kati: 0
  • ambjent biznesi

 • 00355686511111
 • Compare listings

  Compare