shitje

2738 Properties
Sort by:
 • 171.000€

Shitet Penthouse Liqeni i Thate

 • 171.000€
Rruga Hamdi Sina
 • Beds: 3
 • 190
 • Kati: 5
 • shtepi

 • 0682052150
  • 50.000€

  Tirane, shes apartament 720 Euro/m2 ALI DEMi

  • 50.000€
  Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • Beds: 2
  • 60
  • Kati: 2
  • Apartament

 • 0682052150
  • 320.000€

  Borsh, shes tokë në bregdet 3.000 m² 320.000 Euro

  • 320.000€
  Borsh, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9714, Albania
  • 3000
  • toke

 • 0699599753
  • 246.000€

  Tirane, shes ambjent biznesi 41 m² 246.000 Euro (Bulevardi Zogu i Pare)

  • 246.000€
  Bulevardi Zogu i Pare
  • 41
  • Kati: 1
  • ambjent biznesi

 • 0694030502
  • 165.000€

  Shitet, Apartament 2+1+2, Bllok, Tiranë

  • 165.000€
  Artistic Tirana in Bllok, 18, Rruga Andon Zako Çajupi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • Beds: 3
  • 116
  • Kati: 7
  • Apartament
  • 78.000€

  Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 1, 73 m² 78.000 Euro (Komuna e Parisit)

  • 78.000€
  Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • Beds: 2
  • 73
  • Kati: 1
  • Apartament

 • 0686341364
  • 510.000€

  SHITET TOKE NE FSHATIN “PRUSH” 17.000m2

  • 510.000€
  Vaqar, Prush
  • 17000
  • Kati: 0
  • toke

 • 00355 684044520
  • 230.000€

  SHITET AMBJENT BIZNESI TEK ”KOMUNA E PARISIT”

  • 230.000€
  Komuna Parisit
  • 126
  • Kati: 1
  • Lokal bar-kafe

 • 00355684044520
  • 216.000€

  SHITET LOKAL BAR-KAFE DHE FAST FOOD TEK RR. ZOGU I PARE AFER TRENIT

  • 216.000€
  Stacjoni i Trenit Rruga Zogu i Pare
  • 135
  • Kati: 0
  • Lokal bar-kafe

 • 00355 684044520
  • 70.000€

  SHITET APARTAMENT 2+1 TEK OXHAKU TIRANE

  • 70.000€
  Oxhaku
  • Beds: 3
  • 84
  • Kati: 8
  • Apartament

 • 00355 684044520
  • 650.000€

  SHITET KARBURANT DHE HOTEL 1.138 M2 MAQELLAR DIBER

  • 650.000€
  Maqellarë, Bashkia Dibër, Dibër County, Northern Albania, 8302, Albania
  • 1138
  • Kati: 5
  • hotel

 • 00355 684044520
  • 176.400€

  SHITET TOKE ME LEVERDI NE MARQINET TE VORES

  • 176.400€
  Marqinet, Marqinet 2, Vorë, Bashkia Vorë, Tirane, Albania
  • 19600
  • Kati: 0
  • toke

 • 00355 684044520
  • 43.000€

  SHITET GARSONJERE NE RRUGEN SULEJMAN PASHA AFER RRUGES FORTUZIT.

  • 43.000€
  Rruga Sulejman Pasha
  • Bed: 1
  • 43
  • Kati: 4
  • Apartament

 • 00355 684044520
  • 500.000€

  SHITET HOTEL NE GJIRIN E LALZIT

  • 500.000€
  Rruga Gjiri i Lalzit,
  • Beds: 8
  • 600
  • Kati: 2
  • hotel

 • 00355 684044520
  • 33.000€

  SHITET APARTAMENT 1+1 NE BREGDET GOLEM DURRES

  • 33.000€
  Golem
  • Beds: 2
  • 65
  • Kati: 3
  • Apartament

 • 00355684044520
  • 75.000€

  SHITET TOKE NE RROGOZHINE NE AUTOSTRAD

  • 75.000€
  Rrogozhin
  • 5000
  • Kati: 0
  • toke

 • 00355 684044520
  • 50.000€

  SHITET APARTAMENT NE PLAZH 2+1 NE GOLEM- DURRES

  • 50.000€
  Golem
  • Beds: 3
  • 108
  • Kati: 4
  • Apartament

 • 00355 684044520
  • 43.000€

  SHITET TOKE NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURES KM 1

  • 43.000€
  Autostrada "Tiranë - Durrës", Zona industriale, Tirana, Albania
  • 430
  • Kati: 0
  • toke

 • 00355 684044520
  • 450.000€

  SHITET TRUALL NE KAMEZ (qender) GATI PER NDERTIM 3.484 m2.

  • 450.000€
  Kamëz, Bashkia Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
  • 3484
  • Kati: 0
  • toke, truall

 • 00355 68 40 44 520
  • 32.300€

  SHITET TOKE NE MARQINET- VORE

  • 32.300€
  Marqinet, Vorë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania
  • 1700
  • Kati: 0
  • toke

 • 00355 684044520
 • Compare listings

  Compare