SHITET, APARTAMENT 2+1, SIRI KODRA, TIRANË,TT 672

 • 142.000€
8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, Bulevardi i ri, Siri Kodra, Tiranë
shitje
8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, Bulevardi i ri, Siri Kodra, Tiranë
 • 142.000€

Details

 • Price: 142.000€
 • Size: 108 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Në shitje, Apartament 2+1.

Vendndodhja: Bulevardi i ri, Siri Kodra, Tiranë.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 108.92 m2.

-Kati: 7.

Organizimi:

Korridor shpërndares, ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.

Avantazhe:

-Ndriçim natyral dhe kubaturë klasike e rregullt.

-Cilësi & siguri maksimale.

-Ndërtim i ri.

-Investim afatgjatë.

-Zonë e qetë familjare.

-Lokacion i favorshëm buzë rrugës kryesore.

-Izolim termik.

-Vetrata Termike.

-Respektuar të gjithë standardet antizimike.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në rezidencë na kontaktoni!

 • Address Bulevardi i ri, Siri Kodra, Tiranë
 • City Tirane
 • Area 8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON