Dhermi

10 Properties
Sort by:
 • 150.000€

SHITET APARTAMENT PUSHIMI NË DRIMADH, DHËRMI.

 • 150.000€
Dhërmi, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9422, Albania
 • Beds: 3
 • 129
 • Kati: 3
 • Apartament

 • +35569 703 2242
  • 200€

  Trinity Green Coast Vila available for holiday rent (Palase)

  • 200€
  Palasë, (Dhermi), Himarë, Vlorë, Albania
  • Beds: 3
  • 80
  • Kati: 0
  • Vile
  LZh

 • 00355688088778
 • Jepet me qira ditore apartament ne Dhermi

  Ruga Perivolo, Drimadhë, Kondaqi (Dhermi), Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
  • Bed: 1
  • Apartament, garsonier

 • 00355696000110
  • 280.000€

  Apartament 3+1 Dhermi tek Tarraca e Ullinjeve.

  • 280.000€
  Dhërmi, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9422, Albania
  • Beds: 3
  • 190
  • Kati: 3
  • Apartament

 • 00355686511111
  • 140.000€

  SHITET APARTAMENT 1+1 NE “GREEN COAST” RESORT

  • 140.000€
  Palasë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9422, Albania
  • Beds: 2
  • 76
  • Kati: 0
  • Apartament

 • ‭+355696054036‬
  • 142.000€

  SHITET APARTAMENT 1+1 NE GREEN COAST RESORT PRANE DETIT JON

  • 142.000€
  Palasë, Kallam (Dhermi), Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
  • Beds: 2
  • 73
  • Kati: 2
  • Apartament

 • ‭+355696054036‬
  • 147.000€

  SHITEN VILA DHE APARTAMENTE ME PAMJE NGA DETI

  • 147.000€
  Palasë
  • Bed: 1
  • 76
  • Kati: 0
  • Apartament, Vile

 • +355696054036
  • 178.000€

  Apartament 2+1, panoramike nga deti, GREEN COAST

  • 178.000€
  Palasë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9422, Albania
  • Beds: 3
  • 193
  • Kati: 1
  • Apartament

 • 0694030502
 • Compare listings

  Compare