QERA, SHTËPI PRIVATE, XHAMLLIK, TIRANË,TT 677

 • 800€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Xhamlliku, Tiranë.
qera
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Xhamlliku, Tiranë.
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Size: 201 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: shtepi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Jepet me qera, Shtëpi private.

Vendndodhja: Xhamlliku, Tiranë.


Specifika të pronës:

-Sipërfaqe trualli 201.2 m2.

-Sipërfaqe ndërtimi 80.9m2.

-Strukturë 1 Katëshe.

-Totalisht i mobiluar dhe investuar.

Organizimi:

Ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, oborr.

Avantazhe:

-Cilësi & siguri maksimale.

-Ndriçim natyral dhe kubaturë klasike e rregullt.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

 • Address Xhamlliku, Tiranë.
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON