Rezidenca “Lule Bore” , afer TEG, Lunder

2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Lundër, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Lundër, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania

Details

  • Size: 324 m²
  • Rooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Type: Vile
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0682020884

Description

Përshkrimi i pronës:

“Lule Bore” do te jete nje nga rezidencat e banimit më të reja e cila do të ofrojë vila luksoze, me oborre të gjelbëruara ne nje nga zonat më të preferuara të Tiranës, ne kodrat e Lundres, ne afersi te TEG. Ka akses direkt ne rrugen lokale,  ne një distancë vetem 600 m nga TEG. Projekti dallohet per e vendodhjen e tij unike gjë e cila të jep mundësinë të jetosh jashtë qytetit por dhe afer tij njëkohësisht.

Rezidenca “Lule Bore” do të ofrojë punime me standarte Europiane, shumë cilësore me nje  projekt unik. Vile ekologjike dhe me eficense te larte enegjitike.

Vilë Individuale,  2 katëshe + bodrum me sipërfaqe ndërtimi 300 m2 + oborr. Me hapësira të bollshme kjo vilë ofron:

Në katin nen toke, garazh per dy makina, depo, banjo, dhome teknike dhe ambient ndenje me ndricim dhe ajrim natyral

Ne katin perdhe  ambient ndenje, kuzhinë të vecuar, ambient ngrënie, studio, një tualet.

Ne katin e parë ofron 3 dhoma gjumi, dy banjo, garderobe ne dhomen matrimoniale.

Afati perfundimit,  dhjetor 2023.

 

  • Address Lundër, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
  • City Tirane
  • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
NCEshpk
  • NCEshpk