truall

28 Properties
Sort by:
 • 1.500.000€

Shitet, Tokë, Divjakë Cmimi: 1,500,000 € ID: plus13562

 • 1.500.000€
Divjakë, Bashkia Divjakë, Fier County, Southern Albania, 9022, Albania
 • 250000
 • truall
 • 55.000€

Shitet, Tokë, Kodra e Priftit, Tiranë Cmimi: 55,000 € ID: plus14670

 • 55.000€
Kodra E. Priftit, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 265
 • truall
 • 60.000€

Shitet, Tokë, Fresku Cmimi: 60,000 € ID: plus13770

 • 60.000€
Fresku, Rruga Sotir Caci, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 250
 • truall
 • 146.000€

Shitet toke truall

 • 146.000€
rruga e detit
 • 600
 • toke, truall

 • 0695509143
 • Shitet Vile 3 Katesh ne Fresk

  Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
  • Beds: 5
  • 900
  • Kati: 3
  • garazh, truall, Vile
  • 500.000€

  SHITET TRUALL NE KAMEZ (qender) GATI PER NDERTIM 3.484 m2.

  • 500.000€
  Kamëz, Bashkia Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
  • 3484
  • toke, truall

 • 00355 68 40 44 520
  • 500.000€

  SHITET TOKE & Vile NE AUTOSTRADE, 150 metra mbi City Park

  • 500.000€
  Autostrada Tirane - Durres , Zona industriale, Bashkia Vorë, Albania
  • 10000
  • truall, Vile

 • 00355 684044520
  • 42.000€

  Shitet toke/truall tek Unaza, Durres

  • 42.000€
  Unaza Durres
  • 880
  • toke, truall

 • 067 38 66 666
  • 110.000€

  Shitet Toke truall

  • 110.000€
  Domen,Spille ,Kavaje
  • 1100
  • truall

 • 0695509143
  • 37.000€

  Shitet shtepia bashke me truallin 856 m2 , fshati Rrapez, Lushnje, 60 m nga autostrada.

  • 37.000€
  Fshati Rrapëz
  • Beds: 3
  • 90
  • Kati: 1
  • shtepi, truall

 • 0698881623
  • 37.000€

  Shitet truall 3000 m2 , fshati Rrapez, Lushnje, 60 m nga autostrada.

  • 37.000€
  Rrapëz, Bashkia Lushnjë, Fier County, Southern Albania, 9007, Albania
  • 3000
  • truall

 • 0698881623
  • 100.000€

  Shitet Shtepi Private 1 kateshe 134 m2 dhe truall 2160 m2, ne Sallmone, Durres!

  • 100.000€
  Sallmone, Durres
  • Beds: 4
  • 2160
  • Kati: 1
  • shtepi, toke, truall

 • 067 38 66 666
  • 72.000€

  Shitet Toke/Truall, ne Fllake, Durres

  • 72.000€
  Fllakë, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2017, Albania
  • 4000
  • toke, truall

 • 067 38 66 666
  • 300.000€

  Shitet Toke/Truall, Rruges per Sektor Rinia, Durres

  • 300.000€
  • 10000
  • toke, truall

 • 067 38 66 666
  • 85.000€

  Shitet Toke dhe ndertese ne Spitalle (Prane nje rezervuari) Durres

  • 85.000€
  Spitallë, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2000, Albania
  • 1350
  • magazine, toke, truall

 • 067 38 66 666
  • 64.000€

  Shitet toke ne Spitalle, Durres (Afer Rruges Kryesore, Perball Varrezave te reja)

  • 64.000€
  Spitallë, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2000, Albania
  • 4000
  • toke, truall

 • 067 38 66 666
  • 700€

  Shitet ose Jepet me qera Toke Tek Ish Frigoriferi, Plazh

  • 700€
  Ish Frigoriferi, Plazh
  • 963
  • toke, truall

 • 067 38 66 666
  • 100.000€

  Shitet Toke Truall

  • 100.000€
  rruga e detit
  • 1000
  • truall

 • 0695509143
 • Shitet toke ne Gjirirn e Lalzit

  • 45€
  Gjire te Lalzit
  • 6600
  • truall

 • 0695509143
  • 14.000€

  Jepet me qira tokë në Autostradën Tiranë- Durrës!

  • 14.000€
  QTU, Autostrada Tirane-Durres
  • 4000
  • truall

 • 0694020099
 • Compare listings

  Compare