SHITET APARTAMENT 2+1, ASTIR, TIRANË,TT 699

 • 105.000€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Tiranë
shitje
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Tiranë
 • 105.000€

Details

 • Price: 105.000€
 • Size: 73 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Shitet, Apartament 2+1.

Vendndodhja: Astir, Tiranë.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 72.5 m².

-Kati 2 banim.

-I mobiluar.

-Me hipotekë.

-Orientimi: Jug-Lindje.

Organizimi:

Ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 2 ballkone.

Avantazhe:

– Komunitet I zgjedhur familjar.

– Lokacion i favorshëm.

– Hapësira argëtimi dhe shërbimi në afërsi të pronës.

– Kubaturë e rregullt.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër na kontaktoni!

 • Address Astir, Tiranë
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON