SHITET, VILË, FRESKU, TIRANË,TT 374

 • 230.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Rruga Dalip Topi, Tiranë
shitje
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Rruga Dalip Topi, Tiranë
 • 230.000€

Details

 • Price: 230.000€
 • Size: 180 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Në shitje, Vilë

Vendndodhja: Fresku, Rruga Dalip Topi, Tiranë.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqja e truallit: 180m2.

-Sipërfaqja e ndërtimit: 150m2.

-Strukturë 2-katëshe.

-Orientim veri-jug-lindje.

Organizimi:

Kati i parë është i organizuar: ambient ndenjie dhe gatimi, korridor shpërndarës, tualet.

Kati i dytë diponon: 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone.

Avantazhe:

– Ndriçim natyral dhe kubaturë klasike e rregullt .

– Cilësi & siguri maksimale.

– Investim afatgjatë.

– Zonë e qetë familjare.

– Me dy poste parkimi.

– Totalisht e investuar.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

 • Address Fresku, Rruga Dalip Topi, Tiranë
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON