SHITET APARTAMENT 2+1+2, SELITE TIRANE,TT 657

 • 174.000€
5 Selite / Kodra e Diellit, Selitë, Tiranë
shitje
5 Selite / Kodra e Diellit, Selitë, Tiranë
 • 174.000€

Details

 • Price: 174.000€
 • Size: 116 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Shitet, Apartament 2+1+2.

Vendndodhja: Selitë, Tiranë.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale:116 m2.

-Kati: 5.

-Me hipoteke.

Organizimi:

Ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, depo.

Avantazhe:

-Cilësi & siguri maksimale.

-Mirëmbajtje dhe administrim i dedikuar.

-Ndriçim natyral dhe kubaturë klasike e rregullt.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

 • Address Selitë, Tiranë
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON