Apartament per shitje 1+1 me pamje nga Autostrada, Porta Tirana e Re, Sauk

 • 108.000€
Premium shitje
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Premium shitje
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 108.000€

Details

 • Price: 108.000€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 069 20 33 500

Description

Tek rreth rrotullimi i Saukut, 3 minuta larg TEG dhe ne afersi te Liqenit Artificial te Tiranes ndodhet kjo rezidence madheshtore. Kompleksi dallon per cilesine e larte te ndertimit stil Francez, perbehet nga 3 godina banimi dhe sherbimi 5 kate me 1 kat parkim nentoke dhe 3 kate me 1 kat nentoke. Apartamenti per shitje eshte i tipologjise 1+1 ndodhet te godina e pare me pamje nga Autostrada , ka nje planimetri perfekte , eshte i organizuar me nje koridor ne hyrje qe ben shperndarjen e dhomave, 1 kuzhine dhe sallonin me dalje ne ballkon, 1dhome gjumi dhe nje tualet . Me nje siperfaqe totale prej 75.40 m2. Ofrojme tek kjo rezidence dhe apartamente te tipologjise 2+1 dhe 3+1.

 

Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin +355692033500.

 

Billion3044

 

https://billionrealty.al/property/10248/apartament-modern-1-1-me-pamje-nga-autostrada-porta-tirana-e-re-billion3044.html

 

 

 • Address Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate