SHITET, APARTAMENT 2+1+2+ POST PARKIMI, RRUGA E ELBASANIT, TIRANË,TT 317

 • 195.000€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Kompleksi Xheluks, Tiranë
shitje
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Kompleksi Xheluks, Tiranë
 • 195.000€

Details

 • Price: 195.000€
 • Size: 133 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Në shitje, Apartament 2+1.

Vendndodhja: Kompleksi Xheluks, Tiranë.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 133 m2.

-Kati: 2.

Organizimi:

Ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, post parkimi.

Avantazhe:

– Ndriçim natyral dhe kubaturë klasike e rregullt.

– Cilësi & siguri maksimale.

– Investim afatgjatë.

– Zonë e qetë familjare.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër na kontaktoni!

 • Address Kompleksi Xheluks, Tiranë
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON