SHITET VILE TRE KATESHE ME PISHINE+3 POSTE PARKIMI PRANE TEGUT 800.000 EURO

 • 800.000€
Premium shitje
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, TEG (Tirana East Gate), Autostrada Tiranë-Elbasan, Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Premium shitje
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, TEG (Tirana East Gate), Autostrada Tiranë-Elbasan, Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 800.000€

Details

 • Price: 800.000€
 • Size: 300 m²
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0676722221

Features

Description

SHITET VILË TREKATESHE
~5+1+VERANDE
~4 TUALETE
~4 DHOMA GJUMI
~ME PISHINE
~SIP TRUALLI 600M2
~SIP NDËRTIMI 300M2
~OBORR PARA DHE MBRAPA TE MBJELLE ME BIME FRUTORE
~PUNIME CILESORE (TERMOIZOLIM,INSTALIME ELEKTRIKE,PAISJET E KUZHINES MODERNE,ETJ)
~MOBILIM LUKSOZ
~NDRICIM NATYRAL GJATE DITES
~ZONE E QETE
~ME HIPOTEKE
~3 POSTE PARKIMI
~PRANE TEG-UT
~CMIMI 800.000 EURO
KONTAKTONI 0676722221
K200

 • Address TEG (Tirana East Gate), Autostrada Tiranë-Elbasan, Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE