Ambjent biznesi – Pallat i ri – Myslym Shyri, rruge kryesore -Q-Domus-Rezidence

 • 500€
Premium qera
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise,
Premium qera
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise,
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 40 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi, dyqan, zyre
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692045327

Description

Zona/Rruga : Rr Myslym Shyri

Jepet me Qira Ambjent Komercial – buze rruge
me pamje panorame nga rruga kryesore
e gjitha me fasade xhami / mundesi fantastike per reklamim biznesi.

Ambjent biznesi 28 mt2 (5,5 mt lartesi i ndare dhe i gatshetm per dy ambjente) me nje siperfaqe totale prej 40m2.
Kati pare 1

Pallat i Ri – Maj-Qershor ’23
me ashensor

Eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, si psh:
Zyre avokatie – notere
Zyre permbarimore
Studio arkitekture
Zyre finance kontabile/private
Zyre real estate
Zyre – Agjensi Turistike
Zyre financiare/mini kredi

Ambjent estetike – parukeri, nails, tatoo, etj…

Ambienti jepet bosh qe mund te personalizohet sipas nevojave tuaja.
Eshte ne zonen me te preferuar dhe me te kerkuar te Tiranes, me akses te lehte ne qender dhe me trafik te larte kembesor.

Pa komision – Direkt nga pronari.

Kontakt vetem ne whatsapp +355692045327

Address

 • Address Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise

Contact Information

View Listings
IdeaViaggiTurismo

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
IdeaViaggiTurismo
 • IdeaViaggiTurismo