SHITET, APARTAMENT 1+1, REZIDENCA GOLDEN GATE, TIRANË,TT 567

 • 111.555€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Rezidenca Golden Gate, pranë Maternitetit të Ri, Tiranë
shitje
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Rezidenca Golden Gate, pranë Maternitetit të Ri, Tiranë
 • 111.555€

Details

 • Price: 111.555€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Në shitje, Apartament 1+1.

Vendndodhja: Rezidenca Golden Gate, pranë Maternitetit të Ri, Tiranë.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 74.37 m2

-Kati: 5.

Organizimi:

Ambient ndenjie, ambient gatimi, dhome gjumi, tualet, ballkon.

Avantazhe:

-Standart elitar, cilësi & siguri maksimale.

-Lokacion strategjik.

-Investim afatgjatë.

-Fasadë e ventiluar.

-Projekt Unik.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në rezidencë na kontaktoni!

 • Address Rezidenca Golden Gate, pranë Maternitetit të Ri, Tiranë
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON