SHITET, PAPAFINGO 3+1, TUFINË, TIRANË,TT 110

 • 180.000€
4 Spitali / Allias / Tufine, Rruga Myslym Keta, Tufinë, Tiranë
shitje
4 Spitali / Allias / Tufine, Rruga Myslym Keta, Tufinë, Tiranë
 • 180.000€

Details

 • Price: 180.000€
 • Size: 198 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Në shitje, Apartament (Papafingo) 3+1.

Vendndodhja: Rruga Myslym Keta, Tufinë, Tiranë.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale 197.7m2.

-Sipërfaqe neto 156.85m2.

-Sipërfaqe verande 24.55m2.

-Sipërfaqe e përbashkët 16.3m2.

-Kati: 6.

-Me ashensor.

-Tarracë e shfrytëzueshme me shkallë individuale.

-Sauna dhe investime totale.

-Aktualisht në përdorim me qera ditore.

Organizimi:

Ambient ndenjie, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, verandë.

Avantazhe:

– Cilësi & siguri maksimale.

– Apartament i investuar në detaje.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në rezidencë na kontaktoni!

 • Address Rruga Myslym Keta, Tufinë, Tiranë
 • City Tirane
 • Area 4 Spitali / Allias / Tufine

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON