Shitet objekt-bisnes kati 0 prej 1200 m2 +banim kati 1 ne unazen e Fierit buze rruge

  • 780.000€
,

Details

  • Price: 780.000€
  • Size: 1200 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0699851418

Description

Shitet objekt-bisnes kati 0 prej 1200 m2 +banim kati 1  ne unazen e Fierit buze rruge . Me hipoteke. Eshte e pershtatshme per ambjent biznesi, aktivitet, fasoneri, fabrike, vend grumbullimi per produkte industriale, bujqesore dhe cfaredolloj biznesi tjeter, me parkim, Prane doganes !

Address

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Adrin
  • Adrin