Ambjent biznesi me qera-pranë Komunes se Parisit

 • 1.300€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
qera
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • 1.300€

Details

 • Price: 1.300€
 • Size: 82 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0698888677

Description

Ambjent biznesi me qera-pranë Komunës së Parisit, Tiranë
Jepet me qera ambjent biznesi pranë Komunës së Parisit. Ambjenti ka sipërfaqe neto 82m2 dhe ndodhet në katin përdhe të një pallati të mirëmbajtur. Ambjenti është në proces punimesh ndarje në 2 zyra. Është i përshtatshëm për zyra, klinika të ndryshme, bar-kafe, restorant, berber, parukeri, etj.
Cmimi i qerasë 1300 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting