Tirane, shes Truall+dyqan+apartament

  • 250.000€
, Rruga Imer Ndregjoni, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
, Rruga Imer Ndregjoni, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 250.000€

Details

  • Price: 250.000€
  • Size: 180 m²
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0689026078

Features

Description

Ne zonen e Oxhakut dhe Shkolles Se bashkuar shitet

truall/80m + dyqan/80m (dhene me qera)+apartamnet/100m (dhene me qera)

Prona eshte me hipoteke , e rivleresuar, nje faqe ne rruge kryesore.

cmimi 250.000 euro

 

Tel 0689026078

 

  • Address Rruga Imer Ndregjoni, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Habita Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Habita Albania
  • Habita Albania