Apartamnet ne shitje

 • 150.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Xhon Belushi, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje
3 Fresku / Linze / Dajt, Xhon Belushi, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 150.000€

Details

 • Price: 150.000€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0689026078

Description

Ze zonen e Teleferikut mbi Institutin e fiszikes berthamore shitet apartamnet me 3 dhoma gjumi dhe 2 banjo, i mobiluar, hipotekuar dhe rivleresuar.

Zone e qete dhe pallat i mireadminitruar

Siper 120m katror (ne certifikate dhe +15m sip te perbashketa)

kati 4

0689026078

 • Address Xhon Belushi, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Habita Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Habita Albania
 • Habita Albania