Golem, Shtepi me oborr ne plazh

 • 85.000€
, Bulevardi i Pishave, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
shitje
, Bulevardi i Pishave, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 85.000€

Details

 • Price: 85.000€
 • Size: 44 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament, shtepi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0689026078

Description

Ne golem, pjese e nje fshtai turistik ne zonen e Hotel Grint, shitet shtepi 1+1 me siperfaqe 44m+verande 38m mbi trual 284 m katror. i hipotekuar dhe mobiluar. Depo ne oborr, depozita dhe pompa te instaluara. Ndertimi eshte me kollona mbajtese dhe solete mbuluese, mbuluar me tjegull per mbrojtje termike. Komshinj familjar dhe zone e banuar.

Cmimi i shtitjes 85000

Per me shume informacion Kontaktoni ne 0689026078.

Tarife agjensie 1%

 • Address Bulevardi i Pishave, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • City Golem

Contact Information

View Listings
Habita Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Habita Albania
 • Habita Albania