Shitet,Apartament 2+1,Selvia Tiranë,TT 821

 • 150.000€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Selvia, Tiranë
shitje
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Selvia, Tiranë
 • 150.000€

Details

 • Price: 150.000€
 • Size: 81 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355694086661

Description

Në Shitje, Apartament 2+1.

Vendndodhja: Rruga e Dibrës, Selvia, Tiranë.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 80.6 m2

-Kati: 4.

-Pallat ekzistues.

-Super lokacion (zonë me kërkesë të lartë Booking, Airbnb).

-Orientim veri-perëndim.

-Mundësi kreditimi.

Organizimi:

Korridor shpërndarës, ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon.

Avantazhe:

-Totalisht i investuar.

-Lokacion strategjik.

-Investim afatgjatë.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim, si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

 • Address Rruga e Dibrës, Selvia, Tiranë
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DonaldTOKTON
 • DonaldTOKTON