Ambjente biznesi me qera-EGT-Tower, Libri Universitar

 • 12.600€
, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
qera
, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
 • 12.600€

Details

 • Price: 12.600€
 • Size: 968 m²
 • Rooms: 7
 • Bathrooms: 4
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 13
 • Mob / Tel: 0694055999

Description

Ambjente biznesi me qera-EGT-Tower, Libri Universitar, Tiranë
Jepet me qera kati i 13 dhe i 14 i godinës EGT-Tower. Kati i 13 i godinës ka sipërfaqe totale 566m2, ku kati është i ndarë në 2 apartamente. Apartamenti i parë ka sipërfaqe banimi 111m2 dhe sipërfaqe verande 88m2 eshte i organizuar në 2 dhoma dhe 2 tualete, ndërsa apartamenti i dytë ka sipërfaqe të brendshme 230m2 dhe sipërfaqe verande 110m2 dhe është i organizuar në 4 dhoma gjumi, ambjent ndenje-gatimi-ngrënie dhe 4 tualete. Godina ka sipërfaqe të përbashkët 27m2. Në cmim është i përfshirë dhe 1 post parkimi.
Kati i 14 i godinës ka sipërfaqe totale 402m2, sipërfaqe te brendshme 365m2 dhe sipërfaqe të përbashkët 37m2. Ambjenti është i përshtatshëm për zhvillimin e aktiviteteve të ndryshme si zyra & klinika të ndryshme.
Cmimi i qerasë për të dyja katet 12600 Euro/muaj + (taksat)
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting