Dhoma plazhi ne Borsh

 • 20€
, Borsh, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9714, Albania
qera
, Borsh, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9714, Albania
 • 20€

Details

 • Price: 20€
 • Room: 1
 • Type: hotel
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 069 61 24 416

Description

OFERTE !!! Muaji Maj me lire se kurre!!!Jepen me qera dhoma plazhi ne Borsh 20 meter larg detit. Disponojm dhoma  dhe apartamente 1+1

Ambientet jane te reja dhe te kompletuara me te gjitha kushtet: dritare me grila, kend gatimi, tv, kondisioner, wifi, parking.Cmimi varion ne baze te kohes  qe ju intereson.Per me teper kontaktoni.

Tel. 069 53 86 338

WhatsApp. 069 61 24 416

 • Address Borsh, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9714, Albania
 • City Himare

Contact Information

View Listings
Klaus
 • Klaus

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klaus
 • Klaus