Hotel ne shitje-Dhermi

  • 5.200.000€
, Dhërmi, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
shitje
, Dhërmi, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
  • 5.200.000€

Details

  • Price: 5.200.000€
  • Size: 5010 m²
  • Type: hotel
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0698888677

Description

Hotel në shitje-Dhërmi
Shitet hotel pranë Santorini Residence, në Dhermi. Hoteli është në fazë karabinaje. Hoteli është i projektuar që të ketë 45 dhoma. Ka sipërfaqe trualli 2000m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 5010m2. Është i organizuar në 4 kate mbi tokë dhe 2 kate parkim nëntokë.
Cmimi i shitjes 5200000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Dhërmi, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
  • City Dhermi

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting