Shitet apartament 1+1 tek Rruga e Kavajes

 • 119.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
shitje
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • 119.000€

Details

 • Price: 119.000€
 • Size: 64 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355674050144

Description

Apartamenti eshte i mobiluar dhe ndodhet ne katin e 4 banim, pallat me dy ashensore.

Ka nje siperfaqe prej 64 m2 bruto dhe 57 m2 neto.

Per me shume informacion kontaktoni 067 40 50 144.

 • Address Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
RV_AP
 • RV_AP

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
RV_AP
 • RV_AP