Merlin Imobiliare

Rruga "Skender Luarasi" , Tirane, Shqiperi

About Merlin Imobiliare

Merlin Imobiliare është një kompani imobiliare e përkushtuar në zhvillimin e shoqërisë dhe kënaqjen maksimale të kërkesave të klientëve të saj. Ofron një sërë shërbimesh si shit-blerje dhe qera për klientet dhe bizneset, studim tregu, vlerësim prone, veprimet ligjore, topograf, arkitekt dhe dizenjues prestigjoz.

 • 320.000€

SHITET VILE 3 KATESHE AFER KODRES DIELLIT PERBALL ELEONORES

 • 320.000€
Rruga Rrapo Hekali, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 8 Rooms
 • 343
 • 3 Kati

 • 00355684044520
  • 3.500€

  JEPET ME QERA HOTEL NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURRES

  • 3.500€
  Autostrada Tirrane- Durres
  • 1650
  • 3 Kati

 • 03550 684044520
  • 650.000€

  SHITET HOTEL 4 KATESH TEK BRYLI TIRANE

  • 650.000€
  Bryli Tirane
  • 540
  • 4 Kati

 • 00355 684044520
  • 270.000€

  Shitet Magazine ne Prush afer Vaqarit TIRANE

  • 270.000€
  Fshati Prush, afer Vaqarrit
  • 600
  • 0 Kati

 • 00355 68 40 44 520
  • 107.000€

  SHITET APARTAMENT 2+1 TEK ZOGU I ZI

  • 107.000€
  Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana,
  • 3 Rooms
  • 101
  • 2 Kati

 • 00355 684044520
  • 1.600€

  JEPET MAGAZIN ME QERA NE AUTASTRADEN TR-VORE 427 M2

  • 1.600€
  Autostrada, Zona industriale, Bërxullë, Bashkia Vorë, Albania
  • 427
  • 0 Kati

 • 00355 684044520
  • 3.500€

  JEPET ME QERA HOTEL NE PEZ HELMES

  • 3.500€
  Pez Helms
  • 8 Rooms
  • 900
  • 3 Kati

 • 00355 684044520
  • 2.025€

  JEPET ME QERA MAGAZINE NE RRUGEN DYTESORE MAMINAS

  • 2.025€
  Maminas
  • 1350
  • 0 Kati

 • 00355 684044520
  • 182.000€

  SHITET TOKE NE BREGDET, BORSH- SARAND 1.400M2

  • 182.000€
  Borsh, Bashkia Himarë, Vlorë Albania, 9714, Albania
  • 1400
  • 0 Kati

 • 00355 68 40 44 520
 • Compare listings

  Compare