Peshkopi

1 Property
Sort by:
  • 650.000€

SHITET KARBURANT DHE HOTEL 1.138 M2 MAQELLAR DIBER

  • 650.000€
Maqellarë, Bashkia Dibër, Dibër County, Northern Albania, 8302, Albania
  • 1138
  • Kati: 5
  • hotel

  • 00355 684044520
  • Compare listings

    Compare