shitje

2773 Properties
Sort by:
 • 950.000€

OKAZION: SHITET MAGAZIN 616M2 DHE 6.200 M2 TRUALL.

 • 950.000€
Rinas, Bashkia Vore, Albania, 1039, Albania
 • 616
 • Kati: 0
 • magazine

 • 00355 684044520
  • 182.000€

  SHITET TOKE NE BREGDET, BORSH- SARAND 1.400M2

  • 182.000€
  Borsh, Bashkia Himarë, Vlorë Albania, 9714, Albania
  • 1400
  • Kati: 0
  • toke

 • 00355 68 40 44 520
  • 36.000€

  SHITEN APARTAMENTE 60 DHE 66 M2 TEK NEWS 24

  • 36.000€
  Afer News 24
  • Beds: 2
  • 60
  • Kati: 2
  • Apartament

 • 00355 684044520
  • 34.500€

  SHITEN 3 APARTAMENTE NE SARANDE

  • 34.500€
  Rruga 5 Sarande
  • Beds: 2
  • 575
  • Kati: 5
  • Apartament

 • 00355 684044520
  • 60.000€

  Apartament 1+1, 65m2, 60.000 Euro (Crystal Center)

  • 60.000€
  Kristal Center, Rruga Hasan Alla, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • Beds: 2
  • 65
  • Kati: 3
  • Apartament

 • 00355 684044520
  • 70.000€

  SHITET APARTAMENT NE PLAZH NE DURRES TEK DY KITARAT

  • 70.000€
  Durres
  • Beds: 3
  • 100
  • Kati: 7
  • Apartament

 • 00355684044520
  • 127.000€

  SHITET DYQAN TEK DON BOSKO 53 M2

  • 127.000€
  Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 53
  • Kati: 0
  • ambjent biznesi, dyqan

 • 00355 684044520
  • 107.000€

  SHITET APARTAMENT 2+1 TEK ZOGU I ZI

  • 107.000€
  Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana,
  • Beds: 3
  • 101
  • Kati: 2
  • Apartament

 • 00355 684044520
  • 500.000€

  SHITET TOKE & Vile NE AUTOSTRADE, 150 metra mbi City Park

  • 500.000€
  Autostrada Tirane - Durres , Zona industriale, Bashkia Vorë, Albania
  • 10000
  • Kati: 0
  • truall, Vile

 • 00355 684044520
  • 270.000€

  Shitet Magazine ne Prush afer Vaqarit TIRANE

  • 270.000€
  Fshati Prush, afer Vaqarrit
  • 600
  • Kati: 0
  • magazine

 • 00355 68 40 44 520
  • 30.000€

  SHITET LOKAL BAR-KAFE TEK FRESKU

  • 30.000€
  Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
  • 50
  • Kati: 0
  • Lokal bar-kafe

 • 00355 684044520
  • 288.000€

  SHITEN ULLISHTE NE KODER VORE

  • 288.000€
  Vorë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania
  • 36000
  • toke

 • 00355 684044520
  • 510.000€

  SHITET TOKE NE FSHATIN “PRUSH” 17.000m2

  • 510.000€
  Vaqar, Prush
  • 17000
  • Kati: 0
  • toke

 • 00355 684044520
  • 120.000€

  SHITET APARTAMENT 2+1 KOMUNA PARISIT TIRANE

  • 120.000€
  Komuna Parisit
  • Beds: 3
  • 107
  • Kati: 0
  • Apartament

 • 00355 684044520
  • 144.000€

  SHITET APARTAMENT TEK LULISHTJA KOMUNES PARISIT

  • 144.000€
  Komuna e Parisit
  • Beds: 4
  • 120
  • Kati: 3
  • Apartament

 • 00355684044520
  • 115.500€

  SHITET TOKE NE BREGDET TE SEKTORI RINIA DURRES

  • 115.500€
  Sektori Rinia Durres
  • 2100
  • Kati: 0
  • toke

 • 00355684044520
  • 102.000€

  SHITET TOKE NE MAMINAS ( VORE)

  • 102.000€
  Maminas, Bashkia Shijak, Durrës County, Northern Albania, 2020, Albania
  • 3400
  • Kati: 0
  • toke

 • 00355 684044520
  • 400.000€

  SHITET VILE 4 KATSHE NE SELIT NGJITUR ME AUTOSTRADEN

  • 400.000€
  Selitë
  • 410
  • Kati: 4
  • Vile

 • 00355 684044520
  • 560.000€

  SHITET TOKE ME ULLINJE

  • 560.000€
  Vore
  • 35000
  • toke

 • 00355 684044520
  • 36.800€

  SHITET AMBJENT BIZNESI TEK KOMUNA PARISIT

  • 36.800€
  Komuna Parisit
  • 16
  • Kati: 0
  • ambjent biznesi

 • 00355 684044520
 • Compare listings

  Compare