Vile Per Qira, Ne Mjulle-Bathore

 • 5.000€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore,
qera
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore,
 • 5.000€

Details

 • Price: 5.000€
 • Size: 403 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355676770475

Description

Organizohet ne: Katin -1, siperfaqe 169,5 m2: 1 dhome gjumi, palester ne shtepi, zyre dhe dhome sherbimi.
Kati 0, siperfaqe 105 m2: kuzhine e vecuar, dhome ndenjje, banjo, garderob dhe verande 50 m2
Kati 1, siperfaqe 115,5 m2: 2 dhoma gjumi matrimoniale te pajisura me dollap dhe banjo te brendshme, nje dhome femijesh dhe nje tualet si dhe verande me gjelberim 70 m2.
Kati 2, siperfaqe 100,7 m2: tarrace e bukur te gjelber te perdorshme, duke perfshire 20 m2 arbor (pergola).

Rezidenca ka nje zone relaksi me nje pishine te jashtme 90 m2, xhakuzi dhe pishine per femije.
Vila eshte e rregullt dhe dinjitoze, me vetrata xhami tripleks, punime hidraulike, elektrike dhe izolimi fantastik i bodrumit me materiale ndertimi te perzgjedhura me cilesi te larte.

Disponon 2 poste parkimi.

Zona e Mjulle-Bathore ku ndodhet vila eshte nje nder zonat me te preferuara te Tiranes per banim per shkak te gjelberimit dhe qetesise qe ofron.

Per me shume detaje apo vizite ne ambient, ju lutem na kontaktoni!

Address

 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
Dielli Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Dielli Real Estate
 • Dielli Real Estate