vend parkimi

309 Properties
Sort by:
 • 350.000€

SHITET VILE 3 KATESHE TEK KODRA E DIELLIT

 • 350.000€
Rruga Rapo Hekali
 • Beds: 8
 • 343
 • Kati: 3
 • Vile

 • 0684044520
  • 500.000€

  SHITET HOTEL NE GJIRIN E LALZIT

  • 500.000€
  Rruga Gjiri i Lalzit,
  • Beds: 8
  • 600
  • Kati: 2
  • hotel

 • 00355 684044520
  • 3.500€

  JEPET ME QERA HOTEL NE PEZ HELMES

  • 3.500€
  Pez Helms
  • Beds: 8
  • 900
  • Kati: 3
  • hotel

 • 00355 684044520
  • 550€

  JEPET ME QERA KATI I DYTE I NJE VILE LLUKSOZE

  • 550€
  Vilat e Selites
  • Beds: 3
  • 120
  • Kati: 2
  • Apartament

 • 00355 684044520
  • 50.000€

  SHITET APARTAMENT NE PLAZH 2+1 NE GOLEM- DURRES

  • 50.000€
  Golem
  • Beds: 3
  • 108
  • Kati: 4
  • Apartament

 • 00355 684044520
  • 1.700€

  JEPET ME QERA HOTEL TEK KODRAT E SELITES

  • 1.700€
  Selitë
  • Beds: 12
  • 1000
  • Kati: 3
  • hotel

 • 00355684044520
  • 1.600€

  JEPET MAGAZIN ME QERA NE AUTASTRADEN TR-VORE 427 M2

  • 1.600€
  Autostrada, Zona industriale, Bërxullë, Bashkia Vorë, Albania
  • 427
  • Kati: 0
  • magazine

 • 00355 684044520
  • 650.000€

  SHITET HOTEL 4 KATESH TEK BRYLI TIRANE

  • 650.000€
  Bryli Tirane
  • 540
  • Kati: 4
  • hotel

 • 00355 684044520
  • 400.000€

  SHITET VILE 4 KATSHE NE SELIT NGJITUR ME AUTOSTRADEN

  • 400.000€
  Selitë
  • 410
  • Kati: 4
  • Vile

 • 00355 684044520
  • 3.500€

  JEPET ME QERA HOTEL NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURRES

  • 3.500€
  Autostrada Tirrane- Durres
  • 1650
  • Kati: 3
  • hotel

 • 03550 684044520
  • 950.000€

  OKAZION: SHITET MAGAZIN 616M2 DHE 6.200 M2 TRUALL.

  • 950.000€
  Rinas, Bashkia Vore, Albania, 1039, Albania
  • 616
  • Kati: 0
  • magazine

 • 00355 684044520
  • 650.000€

  SHITET KARBURANT DHE HOTEL 1.138 M2 MAQELLAR DIBER

  • 650.000€
  Maqellarë, Bashkia Dibër, Dibër County, Northern Albania, 8302, Albania
  • 1138
  • Kati: 5
  • hotel

 • 00355 684044520
  • 171.000€

  Shitet Penthouse Liqeni i Thate

  • 171.000€
  Rruga Hamdi Sina
  • Beds: 3
  • 190
  • Kati: 5
  • shtepi

 • 0682052150
 • Apartament 2+1, 90 m2, prane Oxhakut

  Rruga Gjolekë Kokona, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • Beds: 3
  • 90
  • Kati: 5
  • Apartament

 • +355692294719
 • SHITET APARTAMENT 1+1 LAGJA “PAVARËSIA”, VLORË

  Vlora, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
  • Beds: 2
  • 80
  • Kati: 1
  • Apartament

 • +355 69 70 66 661
  • 250€

  Tirane, jap me qera shtepi 2 Katshe 100 m² 250 Euro (Rruga Tefta Tashko Koço)

  • 250€
  Rruga Tefta Tashko Koco, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • Beds: 3
  • 100
  • Kati: 1
  • shtepi

 • 0696839432
  • 500€

  JEPET ME QIRA VILË NË FRESK

  • 500€
  Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
  • Beds: 3
  • 300
  • Kati: 2
  • Vile

 • +355 69 6032222
  • 180.000€

  SHITET APARTAMENT 3+1 NË DURRËS

  • 180.000€
  Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
  • Beds: 4
  • 160
  • Kati: 9
  • Apartament

 • +355 69 70 32 245
  • 33.918€

  SHITET APARTAMENT 1+1 I PA MOBILUAR 4.200.000 Leke

  • 33.918€
  Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
  • Beds: 2
  • 64
  • Kati: 4
  • Apartament

 • +355692045103
  • 800€

  JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI NË VLORË

  • 800€
  Vlora, Vlorë County, Southern Albania, Albania
  • Bed: 1
  • 180
  • Kati: 1
  • ambjent biznesi

 • + 355 69 70 66 661
 • Compare listings

  Compare