TEK LAKESIDE RESIDENCE OFROJME PER SHITJE APARTAMENTE TE TIPOLOGJIVE TE NDRYSHME! ID: Billion3497

5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania

Details

  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

ID: Billion3497

Lakeside Rezidence me një vendodhje të përkryer ku arkitektura moderne është në harmoni me qetësinë e gjelbërimin, i pozicionuar në kodrinën e liqenit të thatë me pamje nga Liqeni i Thatë. Lehtësisht i aksesueshëm nga unaza e re e Tiranës.
Përqafoni një jetë cilësore duke rezervuar apartamentin tuaj!
Ofrojme per shitje apartamente te tipologjive te ndryshme tek rezidenca e banimit LakeSide.
Ndërtim me 5 kate mbi tokë, hapsira residenciale dhe parkim nëntokë. Projekti ofron standardet më të larta në ndërtim dhe shërbim dhe dallon per arkitekturen e cila lejon qarkullimin e ajrit, dritë natyrale.
Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355692033500!

  • Address Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
  • City Tirane
  • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate