Shitet Vile 3 kateshe ne Golem

  • 350.000€
, Golem Kavaje

Details

  • Price: 350.000€
  • Size: 225 m²
  • Rooms: 8
  • Bathrooms: 3
  • Type: Vile
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 355695509143

Description

Shitet vila 3 katëshe në Golem
Sipërfaqe trualli: 360 m2
Sipërfaqe e përgjithshme e Viles : 225 m2
200 metra nga Deti
E mobiluar
Kati 1:
2 dhoma gjumi
Tualet
Kuzhinë
Verandë
Kati 2
3 dhoma gjumi
Kuzhinë
Verandë
2 tualete
Ballkon
Kati 3
2 dhoma gjumi ,penthouse
Totalisht e rinovuar
Posedon vend Garazhd për makinë
Oborr perpara dhe pas
Ka mundësi edhe për pishinë
Çmimi: 350.000 €uro!
Adresa: Ne zonat e vilave ,Golem

  • Address Golem Kavaje

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Hibrid Lika
  • Hibrid Lika