SHITET LOKAL TEK VIZION PLUS 53M2

 • 212.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
shitje
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 212.000€

Details

 • Price: 212.000€
 • Size: 53 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: Lokal bar-kafe
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0684044520

Description

Shitet Ambjent Biznesi, Lokal tek Vizion Plusi. Lokali ka nje siperfaqe 53m2 brenda dhe 60m2 jasht. Lokali ndodhet ne katin perdhe. Lokali eshte bosh me punime me kartonxhes e ndricim ekstra. Lokali eshte me dokumenta te rregullta hipotekore. Ai mund te perdoret per cdo biznes tjeter , per zyra, per palester, per dentist, dyqan rrobash, laburartor etj. Ambjenti ka aspirim e kondicionim qendror.
SHITET PER 212.000 EURO
Kodi S-200

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare