Shitet Kapanon, “Vorë” ,Tiranë.

  • 1.300.000€
11 Vore, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
11 Vore, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 1.300.000€

Details

  • Price: 1.300.000€
  • Size: 2000 m²
  • Type: magazine
  • Status: shitje

Description

PËRSHKRIMI I PASURISË

Kapanoni ndodhet në autostradën “Tiranë-Durrës” pranë “City Park”, me akses për futjen e trailerave dhe shumë shpejt kalon pranë rruga kryesore që të con në “Prush”.
Ka një sipërfaqe parcele prej 2000 m2 ku, 1190 m2 janë ndërtim me punime shumë cilësore. Kapanoni ka lartësi të konsiderueshme 10 m, ambient jashtë kapanonit për parkim, energji elektrike me lidhje 3 fazore dhe gjithashtu të ofron mundësi të ndarjes në 2 pjesë.

 

Për më shumë informacion na kontaktoni:

  • Address Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane
  • Area 11 Vore

Contact Information

View Listings
artur illyrianhome

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
artur illyrianhome
  • artur illyrianhome