SHITET APARTAMENT KLERINGU 2+1 , KOMPLEKSI AKSES TIRANA, PRANË ISH DOGANËS

 • 980€
, Unaza e Madhe, Astir, Njësia Bashkiake Nr. 7, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje
, Unaza e Madhe, Astir, Njësia Bashkiake Nr. 7, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 980€

Details

 • Price: 980€
 • Size: 118 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2

Description

SHITET APARTAMENT KLERINGU 2+1 , KOMPLEKSI AKSES TIRANA, PRANË ISH DOGANËS

 

SIPËRFAQJA :  117.5 m2

CMIMI : 980 euro/m2

VENDNDODHJA : Pranë ish doganë , Rr Teodor Keko , Tiranë

 

Shitet apartament 2+1 në një ndër komplekset më të reja të banimit Akses Tirana .

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë mjaft e zhvilluar, duke bërë të mundur ofrimin e të gjitha shërbimeve bazë të përditshmërisë.Apartamenti ndodhet ne katin e 2 –të banimit të nje pallati të termoizoluar me ashensor. Banesa organizohet nga një korridor, i cili bën shpërndarjen në  tualetin e përbashkët , në sallonin e bollshëm dhe ambientin e gatimit, të cilët kanë dalje në ballkondhe më tej në dy dhomat e gjumit.

 

Tipologjia:

1 Korridor shpërndarës

1 Tualet I përbashkët
1 Sallon +Ambient gatimi/ngrënie
2 Dhoma gjumi
1 Ballkon

 

Për më shumë detaje na kontaktoni !
0697032241

 • Address Unaza e Madhe, Astir, Njësia Bashkiake Nr. 7, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta