Shitet Apartament 4+1+2 “ Materniteti i Ri ”, Tiranë.

 • 200.000€
3 Ministria e jashtme / Brryli, Shitet Apartament 4+1+2 “ Materniteti i Ri ”, Tiranë.
shitje
3 Ministria e jashtme / Brryli, Shitet Apartament 4+1+2 “ Materniteti i Ri ”, Tiranë.
 • 200.000€

Details

 • Price: 200.000€
 • Size: 151 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0694535107

Description

Apartamenti ndodhet në zonën e “Brrylit” përball  “Martenitetit të ri” dhe me pamje nga bulevardi “Jean d’Ark” në një zonë mjaft të zhvilluar në Tiranë, me akses hyrje – dalje të shpejtë.  Ka hapësirë të bollshme, organizim të rregullt si dhe ndriçim natyral.

Organizimi:

 • 2 Ambient ndenje
 • Ambient gatimi me vete
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Korridor shpërndarës
 • 2 Tualete me dritare
 • Ballkon (pamje nga bulevardi)
 • Oxhak funksional
 • 5 Kondicioner
 • 2 Depo
 • Pjesërisht e mobiluar
 • Kati i 1
 • Pallat me tullë të kuqe

Për më shumë informacion kontaktoni!

 • Address Shitet Apartament 4+1+2 “ Materniteti i Ri ”, Tiranë.
 • City Tirane
 • Area 3 Ministria e jashtme / Brryli

Contact Information

View Listings
Amarildo Zerellari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Amarildo Zerellari
 • Amarildo Zerellari