SHITET apartament 3+1 në Rezidencën “Kodra e Diellit”

 • 228.000€
5 Selite / Kodra e Diellit, Rezidenca Kodra e Diellit
shitje
5 Selite / Kodra e Diellit, Rezidenca Kodra e Diellit
 • 228.000€

Details

 • Price: 228.000€
 • Size: 155 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament, shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 4

Description

SHITET apartament 3+1 në Rezidencën “Kodra e Diellit”

– Planimetri kuadratike në perfeksion, tipologji unike ne treg
– Orjentim Jug-Perëndim
– Objekt i përfunduar, shumë shpejt me certifikatë hipoteke.
– Mundësi parkimi me pagesë shtesë:

-Organizimi:
Sallon i bollshëm me dritare dhe ambient gatimi i aneksuar me akses në ballkon, korridor shpërndarës me një tualet dite me dritare, dhomë gjumi matrimoniale me tualet personal (me dritare), 2 dhoma gjumi fëmijësh.
Apartamenti karakterizohet nga dricimi natyral që e favorizon orientimi perfekt, sipërfaqe të rregullta dhe hapësira komode.

Na kontaktoni per nje vizite ne prone:0694370227

HABITAT Real Estate Experts,Orari 09.00-20.00

 • Address Rezidenca Kodra e Diellit
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Habitat
 • Habitat