SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE YZBERISHT

 • 75.000€
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE YZBERISHT

6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht
 • 75.000€

Details

 • Price: 75.000€
 • Size: 112 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet Apartament 2+1+2 ne Yzberisht,prane rruges kryesore.Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallat te ri me ashensor ,ka nje siperfaqe prej 112 m2.

Organizohet ne 1 dhome ndenje, 1 kuzhine, 2 dhoma gjumi,2 tualete si dhe 2 ballkone. Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje

Apartamenti eshte i mobiluar me kushte bashkohore dhe ndodhet ne nje zone qe ti ofron te  gjitha facilitete e nevojshme.

Per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni 0692033500.

 • Address Yzberisht
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate