Shitet Apartament 2+1+2 ne Fresk

 • 88.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Shitet Apartament 2+1+2 ne Fresk

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 88.000€

Details

 • Price: 88.000€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0694822228

Description

Zona/Rruga : Fresku,mbrapa Restorantit

Shitet Apartament 2+1+2 tualete me sip,120m ne katin e 3 banimit ne nje pallat te ri i ndertuar ne vitin 2015 dhe shume cilesore.Apartamenti eshte totalisht i investuar nga pronari me punime cilesore dhe mobililim cilesore,eshte me panel diellor,me sistem kaldaje dhe me kondicioner Daikin Inverter,kursimi i energjis elektrike eshte pothuajse 80%.Apartamenti eshte i organizuar nga nje koridor ndares,2 dhoma gjumi te bollshme,nje sallon ndenje dhe pjesa e guzhines eshte me vete,ka 2 tualete ku njera eshte me dritare natyrale dhe nje ballkon qe e ka pamjen te lirshme .Orientimi i apartamentit eshte Jug Perendim eshte shpi me shume diell.Shitet totalisht i mobiluar.Ndodhet mbrapa Restorant Freskut as 50m.
Eshte e pajisur me certifikate pronesie.
Per me shume kontaktoni.

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare "SARAJ"
 • Agjensi Imobiliare "SARAJ"