Shitet apartament 2+1, Vollga Durres

 • 236.000€
, Shetitorja Vollga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
shitje

Shitet apartament 2+1, Vollga Durres

, Shetitorja Vollga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 236.000€

Details

 • Price: 236.000€
 • Size: 182 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 067 38 66 666

Description

Shitet apartament 2+1, Vollga Durres
Apartamenti eshte me siperfaqe 182 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nderteses.
 2 ballkone
2 Banjo
 Me ashensor
Cmimi: 236 000 Euro
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion na kontaktoni
+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166
Ju mirepresim!
 • Address Shetitorja Vollga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Invest Prona
 • Invest Prona