Shitet apartament 2+1 tek Ujesjellesi, Durres

 • 65.000€
, Prane Ujesjellesit, Durres
shitje

Shitet apartament 2+1 tek Ujesjellesi, Durres

, Prane Ujesjellesit, Durres
 • 65.000€

Details

 • Price: 65.000€
 • Size: 83 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 067 38 66 666

Description

Shitet apartament 2+1 tek Ujesjellesi, Durres

Apartamenti eshte me siperfaqe 83 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nderteses.

Cmimi: 65 000 Euro

Disponon dokumentacion te rregullte hipotekor.

Per me shume informacion na kontaktoni
+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166
Ju mirepresim!

 • Address Prane Ujesjellesit, Durres
 • City Durres

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Invest Prona
 • Invest Prona