SHITET APARTAMENT 2+1 TEK OXHAKU

 • 70.000€
Oxhaku
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK OXHAKU

Oxhaku
 • 70.000€

Details

 • Property ID: 24149
 • Price: 70.000€
 • Property Size: 87 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet super apartament ne pallat ekzisatues tek Oxhaku.
Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi me hapsira teper komode dhe te rehatshme, 1 sallon te madh i cili garanton po ashtu nje qendrim komod dhe rehati te pakushtezuar si dhe kuzhinen e cila ka nje hapsire teper te favorshme ngjitur me sallonin.
Tualeti jo me pak i rendesishem eshte po ashtu nje nder pikat kyce te apartamentit me hapsire teper te bollshme.
Apartamenti e ka orientimin jug-lindje, kati i 1 ku totali eshte 3! Apartamenti shitet bosh.
Per nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme ju lutem kontaktoni ne nr: 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…21-tek-oxhaku/

 • City Tirane

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate