SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK

 • 133.000€
, tek Kopshti Zoologjik
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK

, tek Kopshti Zoologjik
 • 133.000€

Details

 • Price: 133.000€
 • Size: 133 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet Apartament 2+1 tek Kopshti Zoologjik. Apartamenti eshte 133m2 dhe ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri.
Apartamenti eshte i organizuar me dhome ndenjie+kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.
Ka orientim lindje. Per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…hti-zoologjik/

 • Address tek Kopshti Zoologjik
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate