SHITET APARTAMENT 2+1 NE FRESK

 • 55.000€
, Fresku
shitje

SHITET APARTAMENT 2+1 NE FRESK

, Fresku
 • 55.000€

Details

 • Price: 55.000€
 • Size: 88 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartamenti 2+1 ne Fresk. Apartamenti ka siperfaqe totale 88.2m2 ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor.

Organizohet me sallon ndenji+kuzhine,2 dhome gjumi,2 tualet dhe ballkon.

Orientimi i apartamentit eshte veri-perendim dhe ndodhet ne nje zone te qete dhe shume te kerkuar per banim pasi te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme.

Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin 0692033500

 • Address Fresku
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate