SHITET AMBJENT BIZNESI TEK KODRA E DIELLIT NE RRUGEN SHKELQIM FUSHA.

  • 205.000€
, Rruga Kodra e Diellit, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
, Rruga Kodra e Diellit, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
  • 205.000€

Details

  • Price: 205.000€
  • Size: 136 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0684044520

Description

Shitet ambjent biznesi tek Kodra e diellit, ne rrugen Shkelqim Fusha. Ambjenti ka nje siperfaqe 136m2 dhe ndodhet ne katin 1 banimi te nje pallati te ri me ashensor. Ambjenti perdoret per zyra, per klinik, per laborator etj. Ambjenti eshte bosh edhe ka nje tualet. Ka edhe fasad xhami nga rruga.
SHITET PER 205,000 EURO
Kodi ST-200

  • Address Rruga Kodra e Diellit, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
  • Merlin Imobiliare