SHESIM AMBJENT KOMERCIAL NE QENDER

 • 150.000€
, Skanderbeg Square, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
shitje
, Skanderbeg Square, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • 150.000€

Details

 • Price: 150.000€
 • Size: 37 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 1

Description

Ambienti ndodhet në një nga qendrat më të rëndësishme të biznesit në Tiranë, tek Torre Drin.

• Informacion mbi pronën:

• Lokacion strategjik e ndodhur në zemër të Tiranës, pranë sheshit Skënderbej.
• Sipërfaqe prej 27 m²
• Pozicionohet në katin 0
• Me fasadë xhami
• I përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi.

• Torre Drin garanton standarte të larta në lidhje me nivelin e sigurisë.
• Ndërtesa është e pajisur me shkallë emergjence, sistem alarmi në rast zjarri, mjetet për mbrojtjen nga zjarri, shërbim me roje, survejim me kamera, sistem qendror për ngrohje dhe ftohje, gjenerator, vendparkim.

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Skanderbeg Square, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
 • Century 21 Impact