“LONG HILLS” RESIDENCE, 500 M NGA TEG

 • 650.000€
, Long Hills Residence, 500 M nga TEG

Details

 • Price: 650.000€
 • Size: 196 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355682050353

Description

9 KM NGA QENDRA E TIRANES

Vila ndodhet në Long Hills Residencë, një nga komplekset më cilësore, i cili ofron siguri 24 orë, pishinë të përbashkët, bar, restorant, infrastrukturë moderne, privatësi, gjelbërim, ajër të pastër, mirëmbajtje elitare, jetesë në komunitet, etj.

Long Hills Residencë ndodhet në një nga zonat më të preferuara dhe elitare të Tiranës në mes të gjelbërimit, ajrit të paster, qetësisë që ofron zona. Zona është e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash shumë afër me Tirana International School dhe Ëorld Academy of Tirana dhe vetëm 9 km nga qendra e Tiranës.

Vila ofron rifinitura shumë cilësore, termoizolim, sistem ngrohje-ftohje me chiller, oxhak funksional, disa prej ambienteve të shtruara me parket druri, oborr të sistemuar dhe të gjelbëruar. Ofron gjithashtu 2 vende parkimi.

Per me shume informacion rreth viles, klikoni linkun: https://www.inf-93.com/vila/ne-shitj…-500-m-nga-teg

 • Address Long Hills Residence, 500 M nga TEG
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93