JOY RESIDENCE, SUPER APARTAMENT NE SHITJE! ID: Billion2179

 • 370.000€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, TEG - Tirana East Gate, Km 5, SH3, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
shitje
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, TEG - Tirana East Gate, Km 5, SH3, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • 370.000€

Details

 • Price: 370.000€
 • Size: 127 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

JOY RESIDENCE, SUPER APARTAMENT NE SHITJE!
ID: Billion2179

Duke ju dhënë mundësinë për të jetuar në një vilë luksoze, por duke mos u përballur me kostot e paarsyeshme të mirëmbajtjes dhe hapësirat e tepërta të banimit, është krijuar nje nga rezidencat me te vecanta ne Tirane e cila ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara per shkak te qetesise, ajrit te paster por edhe fasiliteteve qe ofron dhe eshte ”Joy Residences”. “Joy Residences” është një rezidence e mbyllur me 5 vila të përbërë tërësisht nga apartamente. Çdo vilë është një strukturë trekatëshe e lartë e përbërë nga 9 deri në 16 apartamente, me një nivel parkimi nëntokë. Kati i fundit ju jep efektin vizual të një papafingo, ku pjesa e brendshme është plotësisht funksionale si çdo apartament tjetër. Ky dizajn lejon perceptimin e një vile dykatëshe duke e bërë atë vizualisht edhe më të pranueshëm. Kati përdhe ofron apartamente të cilat janë një metër më të larta në krahasim me trotuaret, me akses të drejtpërdrejtë në zonat rekreative të rezidencës. Çdo shkallë ka salla të gjera me një ashensor që shërben për një numër të vogël apartamentesh, ku dizajni i çdo salle është afër perfeksionit duke ju dhënë juve dhe fqinjëve tuaj luksin që keni kërkuar. Si pjesë e këtij komuniteti nuk do të harrohet kurrë se jeta ka të bëjë me përsosmërinë! Apartamenti qe ju ofrojme per shitje ndodhet ne katin e pare, ka siperfaqe 127m2 si dhe eshte e investuar deri ne detaje sic shihet edhe ne foto. Disponon edhe nje post parkimi. Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500.

https://billionrealty.al/property/6573/joy-residence-super-apartament-ne-shitje-billion2179.html

 • Address TEG - Tirana East Gate, Km 5, SH3, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate